Pridaj sa k nám

Pevne veríme tomuto projektu!

Pridaj sa ku nám. Pevne veríme tomuto projektu!

NAŠI DOBROVOĽNÍCI

Od majiteľov firiem, právnikov, starostov obcí cez učiteľky aj študentov. My sme dobrovoľníci Mary's Meals. Pridajte sa k nám! Potrebujeme Vás.

Katarína

Máme všetkého dostatok, preto sa mi zdá správne pripojiť sa k tomuto úžasnému dielu..

Evka

S láskou dám malý kúsok, ktorý mne chýbať nebude, ale v inej časti sveta bude veľkým kusom.

Elena

Mária ma pozvala do Medžugorie, prišla som a tam ma pozvala rozdávať jej jedlá a ja som povedala áno....

Janka

Som tu pre iných a mám srdce mamy pre všetky deti na svete.

Beka

Naša Mama vie predsa najlepšie, čo jej deti potrebujú. A teší sa, keď si navzájom pomáhajú. Tak jej poďme spraviť radosť.

Mária

Túžim prispieť svojou troškou a povedať ľuďom o tomto veľkom krásnom diele.

Tarzícia

Som „Služobníčkou Márie“ a dielo Mary`s Meals je pre mňa živým svedectvom, ako sa dá pretaviť láska v konkrétny skutok. Inými slovami, tak to vyzerá, keď nás “ženie Kristova láska“. (2 Kor 5,14) Pre mňa MM bolo výzvou žiť nový rozmer služby s Máriou práve cez „dar jedla“. Sme pozvaní robiť malé veci s veľkou láskou.

Alexandra

Som vďačná za všetky každodenné dary, ktoré som dostala a dostávam. Ak je teda v mojich silách pomôcť zmeniť svet čo i len jednému dieťaťu tak jednoduchým spôsobom, ochotne a s radosťou pridám ruku k dielu. Každý sa máme s čím "podeliť".

Janko

Sám Ježiš povedal: “Čokoľvek ste urobili jednemu z týchto maličkých, mne ste urobili”. Tak aj ja chcem pomôcť Ježišovým maličkým skrze našu Nebeskú Matku Máriu, rozširovaním Mary´s Meals po celom Slovensku a pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú.

Samo

Ak môžem pomôcť čímkoľvek, čoho som schopný, tak by bol hriech nespraviť to a zakopať talent.

Alex

Na Mary’s Meals obdivujem niekoľko vecí: že je Božím dielom a dokáže aj nemožné, že sa vo svete nájde toľko spontánnych ľudí, aby to nemožné (s Máriinou pomocou) uskutočnili a po tretie, že na neobyčajné veci stačia malé skutky lásky. Preto svojím malým dielom pomáham pri kampaniach.

Stano

Verím, že mi cez Mary`s Meals Boh ukazuje spôsob, ako môžem pomôcť.

Adam

Vždy som túžil svojim talentom v oblasti marketingovej komunikácie, okrem iného aj slúžiť a pomáhať dobročinnému dielu. Ohromných je naozaj veľa, ale ten pocit najväčšieho nadšenia zažívam práve pri Mary´s Meals. Som rád, že práve tu môžem svojou troškou pomôcť k veľkému Božiemu dielu.

Viktor

Dobrovoľníčenie v indickej Kalkate spolu s maželkou mi zmenilo pohľad na svet - bol to dotyk bezpodmienečnej lásky, v akcii. Dá sa potom ostať ľahostajným? Čo by asi na Mary’s Meals povedala Matka Tereza?

Tomáš

Cestoval som okolo sveta a videl som hlad. Cítim zodpovednosť zmeniť to.

Ammka

Snažím sa síriť myšlienku Mary's Meals cez sociálne siete.

Tu možeš byť Ty

Mary`s Meals je o dobrovoľníkoch. Preto Ťa potrebujeme. Kontaktuj nás.


Staň sa jedným z nás! Ozvi sa nám.Ak máš záujem o dobrovoľníctvo, tak kontaktuj našu veselú koordinátorku dobrovoľníctva Sašku emailom na dobrovolnictvo@marysmealsslovensko.sk

Mediálny partner