Sme šťastní, že ste sa rozhodli pozrieť si náš nový inšpirujúci film Láska dosiahne všade, v ktorom účinkuje hollywoodsky herec Gerard Butler.

Pozývame vás vydať sa spolu s nami na túto dobrodružnú cestu a zistiť, ako to vyzeralo, keď Gerard vymenil svetlá Hollywoodu za školské triedy v Libérii a na Haiti. Prostredníctvom tohto filmu môžete cestovať spolu s ním a stretnúť skutočných hrdinov každodenného života z rodiny Mary’s Meals.

Dúfame, že sa vám film bude páčiť rovnako ako nám!

Pozrite si film

Podeľ sa s láskou ďalej

Aj vďaka zdieľaniu nášho filmu sa môže rodina Mary’s Meals ďalej rozrastať. Spoločnými silami tak dokážeme nasýtiť ešte viac detí, ktoré majú vďaka výživnému jedlu a vzdelaniu nádej na lepšiu budúcnosť.

vytvorte na Facebooku divácku párty


Pozvite vašich priateľov, aby si spolu s vami pozreli premietanie filmu na Facebooku.

Zdieľajte film s vašimi priateľmi a rodinou


Pošlite vašim blízkym link na prehrávanie filmu prostredníctvom emailu alebo Whatsappu.

Použite na sociálnych sieťach náš hashtag


Šírte nádhernú myšlienku, ktorú nesie názov filmu použitím hashtagu #LaskaDosiahneVsade alebo #LoveReachesEverywhere.

Prihláste sa na odber noviniek Mary’s Meals

Zadajte váš e-mail, na ktorý vám budeme posielať novinky/newsletter a všetky aktuálne informácie z rodiny Mary’s Meals. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek.

Naša práca na Haiti a v Libérii počas pandémie Covid-19

Keďže Covid-19 vzbudzuje v celom svete neistotu a strach, naša práca v krajinách ako Libéria a Haiti je dôležitejšia než kedykoľvek predtým.

Napriek tomu, že sú školy stále zatvorené, v spolupráci s miestnymi komunitami distribuujeme jedlo rodinám detí do ich domovov, ktoré sa v tomto čase stali pre deti miestom vzdelávania.

Na Haiti boli rodičia z oblastí Gonaïves, Port-au-Prince, Mirebalais a Hinche vyzvaní, aby si v školách vyzdvihli núdzové potravinové balíčky. Zároveň kladieme dôraz na dodržiavanie sociálnych odstupov a dôsledné umývanie rúk.

Starostlivo zostavený plán distribúcie jedla námv Libériiumožňuje sýtiť všetky deti zapojené do nášho stravovacieho programu. Distribúciu jedla deťom, ktoré by ho normálne dostávali v školách, zabezpečujú miestni dobrovoľníci.

“Ak nemôžeš nasýtiť sto ľudí, nasýť aspoň jedného”

Matka Tereza

Ešte váhate?

Buďte súčasťou jednoduchého projektu, ktorý bojuje s hladom vo svete. 22 € je cena jednej večere na Slovensku. Pre naše deti to je 1 rok jedného jedla denne. Vymeňte svoju jednu večeru za rok pomoci dieťaťu.

Chcem sa zapojiť Chcem prispieť