Mary’s Meals Charity Run 2023


Beh mení príbeh

Behom môžeš zmeniť príbeh dieťaťa.Prihlás sa na tohtoročný Charitatívny beh Mary’s Meals Charity Run. Štartovným 22 EUR zabezpečíš jedlo v škole pre hladujúce dieťa na celý školský rok. Tvoje úsilie tak bude mať ešte väčší zmysel.


Virtual run
Beh v Dolnom Kubíne
Podpora MM
Spoločne sme vybehali jedlo v škole
pre 656/499 detí v škole Naminjale.


Charitatívny beh Mary’s Meals Charity Run je organizovaný na podporu projektu Mary‘s Meals, ktorý poskytuje jedlo v škole už pre 2 429 182 detí žijúcich v extrémnej chudobe v 18 krajinách sveta s cieľom dostať ich do školy. Jedlo im varí a podáva vyše 100-tisíc miestnych dobrovoľníkov z tamojších komunít z lokálne vypestovaných surovín. Pridaj sa aj ty a pomôž svojím behom zmeniť život ďalším deťom!

Štartovným 22 EUR zaplatíš 100 % nákladov na zabezpečenie jedla v škole jednému dieťaťu počas celého školského roka a pomôžeš mu získať vzdelanie. Celá suma putuje na verejnú zbierku určenú na financovanie školského stravovacieho programu Mary’s Meals.

“Ak nemôžeš nasýtiť sto ľudí, nasýť aspoň jedného”

Matka Tereza

Ešte váhate?

Buďte súčasťou jednoduchého projektu, ktorý bojuje s hladom vo svete. 22 € je cena jednej večere na Slovensku. Pre naše deti to je 1 rok jedného jedla denne. Vymeňte svoju jednu večeru za rok pomoci dieťaťu.

Chcem sa zapojiť Chcem prispieť