Obdarujte dvojnásobne!

Darčeková karta ako darček!

Darčeková karta - vzor Darčeková karta - vzor

Obdarujte dvojnásobne! Venujte vašim blízkym ako originálny dar jedlo v škole pre chudobné deti na celý školský rok. Zmysluplný dar pre núdzne deti dávate prostredníctvom našej darčekovej karty v mene vášho blízkeho.

Ako to funguje:

  1. Odošlite jednoduchý formulár aj s vaším osobným venovaním pre obdarovaného: v jeho mene darujete deťom jedlo.
  2. Hneď po odoslaní formulára sa vám na stránke zobrazia pokyny pre platbu na zbierkový účet Mary’s Meals Slovensko s vaším unikátnym variabilným symbolom. Informáciu vám zašleme aj na e-mail.
  3. Ihneď po prijatí platby vám e-mailom zašleme personalizovanú darčekovú kartu vo formáte PDF. Môžete si ju doma vytlačiť.
  4. 100% z výťažku darčekových kariet poputuje na verejnú zbierku Mary’s Meals a nasýti v škole deti v 19 najchudobnejších krajinách sveta.

škola + jedlo = nádej

 KNIHA MARY`S MEALS ZDARMA

Náš darček pre vás: Kniha o príbehu Mary's Meals

Ako špeciálny darček vám k darčekovej karte pošleme unikátnu knihu Bouda, která krmí milion dětí. Knihu napísal zakladateľ Mary’s Meals Škót Magnus MacFarlane-Barrow a popisuje v nej inšpiratívny príbeh vzniku tohto diela. Kniha sa stala knižným bestsellerom v Británii a bola už preložená do mnohých jazykov.

Zašleme vám ju v českom preklade ako darček od kolegov z Mary's Meals Česká republika - viac informácií o knihe nájdete stránke Českej pobočky.

Objednávka darčekovej karty

Meno obdarovaného vytlačené na karte
Váš e-mail, na ktorý zašleme darčekovú kartu*
Koľkým deťom chcete zabezpečiť jedlo na celý školský rok?
Venovanie, ktoré bude na karte zobrazené
Mám záujem o odoberanie noviniek/newslettra Mary’s Meals v súlade s informáciou o spracovaní osobných údajov (GDPR). Odhlásiť sa môžete kedykoľvek.“Ak nemôžeš nasýtiť sto ľudí, nasýť aspoň jedného”

Matka Tereza

Ešte váhate?

Buďte súčasťou jednoduchého projektu, ktorý bojuje s hladom vo svete. 22 € je cena jednej večere na Slovensku. Pre naše deti to je 1 rok jedného jedla denne. Vymeňte svoju jednu večeru za rok pomoci dieťaťu.

Chcem sa zapojiť Chcem prispieť